www.Herfei.com

کورین و استارون

کورین چیست ؟

کورین یک برند برای مواد صیقلی جامد است که توسط DOPONT اختراع شد.بیشتر برای سطوح آشپزخانه و استفاده های رویایی / ابتکاری و کاربرد های بادوام استفاده می شود . این محصول قابلیت های فروانی دارد که لیست آن در پایین موجود است.

ویژگی های سنگ مصنوعی کورین:

 تولید یکپارچه و بدون درز

 مقاوت در برابر ضربه و حرارت بالا

بهداشتي،ضد آب ،ضد لك،ضد زنگ و ضد جرم و آنتی باکتریال

 قابلیت ترمیم و تعمیر دائمی و عمر مفید طو لانی

 مقاوم در برابر اسیدهای آزمایشگاهی

 قابلیت طراحی و فرم پذیزی

 قابلیت بریده شدن.خم دادن.سوراخ کاری و ...

و در مجموع کلیه ی پروسه ای که با چوب می توان داشت را داراست .و در حال حاضر بیش از100 نوع تنوع رنگ را دارد.کورین تا 100 درجه سانتیگراد در برابر گرما مقاومت میکند.کورین نیازی به آب بندی شدن ندارد .برای پاک کردن سطوح کورین از محلول آب و صابون ویا محلول آمونیاک استفاده می شود.سطوح يكپارچه استارون، پوشش‌هاي اكرليك هستند كه دامنه وسيعي از ويژگي‌ها را شامل مي‌شوند. مهمترين آنها دامنه بسيار وسيعي از رنگ‌هاي گوناگون است كه شامل بيش از ۷۰ نوع رنگ براي پوشش هر نوع سطح داخلي مي‌باشد. در كنار ظاهر زيبا، محصولات استارون داراي ويژگي‌هاي كاربردي منحصر بفردي هستند، دوام، خاصيت ضد لك بودن و شستشوي آسان و تعميرات فوري همه از ویژگی‌های محصولات استارون به شمار مي‌رود. استارون محصولات خود را در راستاي سلامتي مشتريان توليد مي‌كند. استارون با تولید محصولات 100% صیقلی (بدون هیچ منفذ سطحی) امکان جایگزین شدن باکتری ها را به صفر رساندهو محصولی کاملا بهداشتی را به شما عرضه می دارد.درز های نامرئی در کنار تنوع بی نظیر سینک های استارون به طراح این امکان را می دهد که با خیالی آسوده به طراحی فرم هاو رنگ ها بپردازد. این ویژگی ها باعث شده که سطوح یکپارچه استارون از جمله محدود محصولاتی باشد که مورد تایید برای استفاده در صنایع غذایی و امور بهداشتی و بیمارستانی هستند.صفحات سطوح یکپارچه در ضخامت های 6 و12 میلیمتری مو جود می با شند. 

کاربرد سنگ مصنوعی کورین:

مناسب براي استفاده در پروژه هاي مسكونی و تجاري در ساخت كانتر هاي مسكونی تجاريی، آزمايشگاهی، صفحات آشپزخانه ، صفحات روي كابينت ، وان، كاسه شويی ، سينك ظرفشويی ، نمای حمام و دوش ، توالت ، ديوار سازی ، سالن نمايش تئاتر ، دستشويی عمومی ، جداسازي هاي مختلف ( پارتيشن های اداری ، تجاری ، مسكونی) ، كانتر های پاسخگويی اداری و لابی های ساختمان و محوطه ، رزرواسيون و پرستاری بيمارستان ، رستوران ، فست فود ، كافه تريا ، ستون سازی های متنوع و يكپارچه... اين صفحات اکریلیک کورین به دليل زيبايی ، ضد لك و جرم و قابل شستشو بودن، براي سطوح كابينت بسيار مناسب ميباشد و جهت نمای آشپزخانه ، حمام و توليد كابينت مورد استفاده زيادی قرار می گيرد.

 

 

 

 

گروه صنعتی حرفه ای

دفتر مرکزی : شیراز - حد فاصل فلکه فرودگاه و چهارراه تحویلی - مجتمع دانیال - طبقه اول واحد 132
تلفکس: 38392816-071

آدرس کارخانه : شیراز - بلوار رحمت - خیابان ابوذر غفاری - نبش کوچه 71
تلفکس: 37513403-071
مدیریت: 09173872766
مدیر فروش: 09179156889